Zajímavosti a pikantnosti

Ďábelské poselství autorů? Co vše nám má Anno 2070 prozradit?

666

  • Spekulace a zajímavosti - 666.Rozdíl mezi rokem, ve kterém se odehrává nejnovější Anno 2070 a předchozí Anno 1404 je přesně 666. Náhoda nebo jasný záměr autorů? Je náhoda, že se autoři z historie náhle rozhodli přesunout o 666 let do budoucnosti? Chtějí nám tím naznačit, co si o budoucnosti myslí?

Ostatní zajímavosti

  • První update hry vyšel již v den vydání hry, 17. 11. 2011. Někteří hráči šli se hrou teprve domů z obchodu, někteří (například v České republice) teprve čekali na vydání, a první patch hry byl již venku.
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé se štítky a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Honza se představuje

Administrátor webu Anno2070.cz. Herní sérii Anno zná již od roku 1998, kdy poprvé hrál úvodní díl Anno 1602, a již tato hra mu naprosto učarovala. Když se dozvěděl o blížícím se vydání prvního dílu odehrávajícího se v budoucnosti, ani chvíli neváhal a rozhodl se zapojit do komunity jako administrátor herní fanstránky. A nyní je ze svého rozhodnutí nadšený!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *