Podrobnější informace k demu hry

Nezkoušeli jste demo a chcete vědět, co vše obsahuje? Nebo se chystáte si jej zahrát a chcete vědět, na co se připravit? V tomto článku najdete kompletní informace o hratelné demoverzi Anno 2070, kterou si můžete stáhnout v sekci download.

ArchaDemoverze hry obsahuje dvě úvodní mise – The Two-Year Plan (Dvouletý plán) a State of emergency (Stav nouze). Během nich jste uvedeni do světa Anno, naučíte se ovládání hry a velmi dobře se pobavíte.

The Two-Year Plan (Dvouletý plán)

Mise 1. - Dvouletý plán.Začínáte pouze se svou vodní základnou, ze které vyšlete loď na ostrov pana Strindberga. Jeho úkolem je zabezpečení dvouletého provozního plánu výroby v oblasti, s čímž mu právě vy máte pomoci. Vyšle vás založit podpůrnou kolonii na druhý větší ostrov na této mapě a poté bude zadávat úkoly, jejichž plněním se budete blížit ke konci mise. Ve svém městě kromě přístavu postavíte také několik obytných budov pro pracovníky, nějakou tu továrnu a budete i zásobovat druhý ostrov některými zdroji.

Přehrada, zatím fungující.Jakmile splníte všechny úkoly a umožníte „vylepšení“ obrovské vodní elektrárny ve městě pana Strindberga, mise končí. Následuje závěrečná animace (velmi povedená!) ve které vidíte, že při instalaci dochází k technickému problému, přesně jak technici předvídali a váš komandér ignoroval, závada způsobuje protržení přehrady a zatopení velké části města pod nádrží.

State of Emergency (Stav nouze)

Mise 2 - Stav nouze.Tato mise úzce navazuje na předchozí, začínáte přesně tam, kde jste skončili, a to včetně města rozestavěného tak, jak jste provedli v předchozí části kampaně.

Váš úkol tentokrát bude pomoci při likvidování následků nehody s přehradou. Je třeba evakuovat pracovníky, zabránit zaplavení některých důležitých zařízení a stabilizovat situaci.

Zaplavené město v druhé misi.K tomu budete muset rozšířit své město, které na konci mise bude kromě obytných budov obsahovat také například rýžová pole a likérku, důl na železnou rudu i uhlí se zpracovatelskými závody, které vy výsledku budou produkovat vrtačky (pamatujete na kladívka?). Obyvatelstvo bude kromě lihu udržovat šťastné i kasíno.

Jelikož na inspekci za přijede Strindbergův nadřízený, setkáte se zde s další důležitou postavou. Jakmile splníte všechny úkoly, v závěrečné animaci se dozvíte, že váš dosavadní komandér je pro svou neschopnost vyhozen a na jeho místo není dosazen nikdo jiný, než vaše maličkost.

Hodnocení dema

Zaplavené město v kampani Shadows of the past.Celkově působí demoverze velmi dobře, určitě vás uchvátí krásná grafika i velmi povedené prostředí. Uživatelské rozhraní je také velmi intuitivní a i hráči bez zkušeností s předchozími díly bez problémů hru zvládnou během chvíle bez problémů hrát.

Příběh dvou scénářů je sice lehce předvídatelný, ale rozhodně zajímavý natolik, že chytne a nepustí, dokud mise nedohrajete. Pokud jste nehráli plnou hru, tak doporučuji bez váhání stáhnout demo a vyzkoušet si, jak zábavná hra je!

Příspěvek byl publikován v rubrice Wiki se štítky , , , a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Honza se představuje

Administrátor webu Anno2070.cz. Herní sérii Anno zná již od roku 1998, kdy poprvé hrál úvodní díl Anno 1602, a již tato hra mu naprosto učarovala. Když se dozvěděl o blížícím se vydání prvního dílu odehrávajícího se v budoucnosti, ani chvíli neváhal a rozhodl se zapojit do komunity jako administrátor herní fanstránky. A nyní je ze svého rozhodnutí nadšený!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *