CD/DVD obal hry

Pokud máte Anno 2070 z digitální distribuce a rádi byste si i přesto někde vystavili krabičku hry, bude se vám hodit některý z CD/DVD obalů hry, které nabízíme ke stažení zdarma.

Náhled CD/DVD obalu s moderním logem

Anno 2070 - obal hry moderní

Moderní cover s futuristicky stylizovaným logem. Download níže neobsahuje vodoznak.

Náhled CD/DVD obalu s tradičním logem

Anno 2070 - obal hry tradiční

Tradiční cover s klasickým Anno logem. Download níže neobsahuje vodoznak.

Download ke stažení zdarma

CD/DVD obaly hry ve vysokém rozlišení – download

Oba obrázky jsou ve vysokém rozlišení dostatečném i pro tisk.

Příspěvek byl publikován v rubrice Download se štítky , , , a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Honza se představuje

Administrátor webu Anno2070.cz. Herní sérii Anno zná již od roku 1998, kdy poprvé hrál úvodní díl Anno 1602, a již tato hra mu naprosto učarovala. Když se dozvěděl o blížícím se vydání prvního dílu odehrávajícího se v budoucnosti, ani chvíli neváhal a rozhodl se zapojit do komunity jako administrátor herní fanstránky. A nyní je ze svého rozhodnutí nadšený!

3 komentáře u “CD/DVD obal hry

  1. Ještě by bylo super kdybych věděl jak hru o velikosti větší než 5 Gb dostat na klasický DVD na které chci pomocí LightScribe vypálit nějaký pěkný obrázek.
    Nezbývá než to hodit na obyčejný 8 Gb DL disk na kterej můžu maximálně čmárat fixou 🙁

  2. Dobry chtel bych se zeptat jestli to chapu dobre ze kdyz si koupim toto Ano jak mate uvedene zde , tak si ho musim stahnout ? dekuju =))

    • Nikoliv, v České republice stále vítězí osvědčená tradiční distribuce, takže pokud koupíte Anno 2070, na které je odkaz tady na webu, tak vám přijde normálně krabička se hrou, pokud zvolíte sběratelskou edici, tak spíše pořádná krabice. 🙂 CD/DVD obal je spíš pro ty, kteří chtěli Anno 2070 v jiném, než českém jazyce, a byli nuceni zvolit digitální distribuci např. kvůli vysokému poštovnému ze zahraničí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *