Obecně o úspěších

Úspěchy (achievementy) jsou ocenění, která hráč získává za splnění určitých podmínek v různých situacích, například za zničení určitého počtu nepřátelských lodí, splnění většího počtu úkolů různých kategorií, nebo dokonce i za nepříliš pozitivní podmínky jako třeba za katastrofickou ekologickou situaci.

Získání úspěchu nepřináší téměř žádné herní výhody (tituly jsou spíš kosmetická záležitost, Uplay body se získávají nezávisle na úspěších, i když za stejné cíle), především ukazují odhodlanost a hráčské umění.

Ve hře je celkem přesně 200 achievementů, z toho 113 je normálních úspěchů, 32 je výzev a 55 je tajných úspěchů.

U normálních úspěchů a výzev vám hra po zobrazení podmínek napoví, co máte udělat. Na tajné musíte přijít náhodou sami tím, že budete hrát. Nebo se musíte podívat do přehledu tajných achievementů tady na webu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Úspěchy se štítky , a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Honza se představuje

Administrátor webu Anno2070.cz. Herní sérii Anno zná již od roku 1998, kdy poprvé hrál úvodní díl Anno 1602, a již tato hra mu naprosto učarovala. Když se dozvěděl o blížícím se vydání prvního dílu odehrávajícího se v budoucnosti, ani chvíli neváhal a rozhodl se zapojit do komunity jako administrátor herní fanstránky. A nyní je ze svého rozhodnutí nadšený!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *