Odměny – bonusový obsah do hry

Za Uplay body je možné si do hry přidávat bonusový obsah. Celkem jde o čtyři položky – bonusová mise, portrét E.V.E., přídavná transportní jednotka a wallpaper.

Přečtěte si návod, jak Uplay body získávat.

Wallpaper

UPlay WallpaperCena: 10 Uplay bodů Uplay bod×10

Tapeta na plochu s motivem Anno 2070. Osobně jsem si tento bonus odemkl až jako poslední, když jsem všechny in-game bonusy už měl.

Přídavný dopravní prostředek

Přídavný dopravní prostředekCena: 20 Uplay bodů Uplay bodUplay bod×10

Zlepší transport zboží do depa. Podmínkou je, aby bylo depo spojeno cestou s přístavním skladištěm. Velmi cenný bonus, rychlejší doprava se rozhodně hodí.

Portrét E.V.E.

Portrét E.V.E.Cena: 30 Uplay bodů Uplay bodUplay bodUplay bod×10

Do hry získáte avatara E.V.E. pro použití jako váš portrét. Někomu se může líbit hrát za robotku více, než za hipísáka Ekologů.

Bonusová mise

Bonusová mise - Návrat do C.O.R.E.Cena: 40 Uplay bodů Uplay bodUplay bodUplay bodUplay bod×10

Podle mě spolu s přídavnou jednotkou nejlepší bonus. V bonusové misi se vrátíte na místo druhé fáze kampaně, kde budete obnovovat zničené C.O.R.E.

Uplay bonusový obsah a odměny

Rozhraní pro odemykání bonusového obsahu. Přístupné z Ubisoft Game Launcheru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uplay se štítky , , , , a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Honza se představuje

Administrátor webu Anno2070.cz. Herní sérii Anno zná již od roku 1998, kdy poprvé hrál úvodní díl Anno 1602, a již tato hra mu naprosto učarovala. Když se dozvěděl o blížícím se vydání prvního dílu odehrávajícího se v budoucnosti, ani chvíli neváhal a rozhodl se zapojit do komunity jako administrátor herní fanstránky. A nyní je ze svého rozhodnutí nadšený!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *