Probíhající volby do Senátu a Světové rady

Ve hře právě probíhají důležité volby – do Senátu a Světové rady. Do Senátu je možné hlasovat do 26.12. a do Světové rady do 27.12., vždy do jedné hodiny v noci. Výsledek voleb ovlivňuje hru, takže určitě hlasujte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí!

Ve volbách do Senátu zatím drtivě vede herní frakce Ecos (Ekologové) v čele s dobře známou postavou – kandiduje Yana Rodriguez z Eden Initiave. Aktuálně mají Ekologové 66% odevzdaných hlasů (po 1 dni hlasování), Magnáti 19% a na posledním místě jsou nyní Vědci s 15% hlasů.

Pozici prezidenta ve Světové radě obhajuje Seamus Green z frakce Ekologů a krátce po zahájení hlasování si začíná budovat náskok před svými soupeři.

Více informací o volbách v některém z dalších článků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , , a jeho autorem je Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Honza se představuje

Administrátor webu Anno2070.cz. Herní sérii Anno zná již od roku 1998, kdy poprvé hrál úvodní díl Anno 1602, a již tato hra mu naprosto učarovala. Když se dozvěděl o blížícím se vydání prvního dílu odehrávajícího se v budoucnosti, ani chvíli neváhal a rozhodl se zapojit do komunity jako administrátor herní fanstránky. A nyní je ze svého rozhodnutí nadšený!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *